"Pealtnägija": noor ema raiskas majanaabrite sajad tuhanded

http://uudised.err.ee/index.php?06175970

36aastane kahe lapse ema Merle tunnistas saates "Pealtnägija" avameelselt, kuidas ta majaühistu esinaisena raiskas salaja ära oma paarisaja naabri igakuised kuumaksed, kokku 600 000 krooni ulatuses.

Kriminaalne lugu, mida täna uurivad politsei ja prokuratuur, tuli ilmsiks tragikoomilisel moel. Nimelt võeti mai alguses Tallinna Vilde tee 89 elumajast ootamatult ära soe vesi. 80 korteriga elamu teadetetahvlile ilmusid aga ühistu esinaise rahustavad kirjad, et tegemist on vaid ajutise veeavariiga, mis remonditakse emadepäevaks.

Lubatud remonti aga keegi tegema ei hakanud ja sooja vett tagasi ei antud, mistõttu käivitasid elanikud omaalgatusliku juurdluse ning avastasid, et veeavarii on totaalne bluff. Tegelikult oli Tallinna Küte sooja vee majalt ära võtnud põhjusel, et majaühistu oli neile üle 300 000 krooni võlgu.

Lähemal uurimisel selgus, et 11 kuud emapuhkuse ajast ühistut juhtinud Merle on salaja tasku pistnud veel mitmesaja tuhande krooni eest maja raha. Ühistu kriisikoosolekul tunnistas naine end kõiges süüdi, ent ei paljastanud, kuidas ta ligi 600 000 krooni ära kulutas.

"Pealtnägijal" õnnestus naine pehmeks rääkida ja nii tegi pooleteistaastase lapse ema jahmatava ülestunnistuse, kus ta mõistatusele vastuse andis.

 

Eelmine
Revisjon korteriühistus - kas lihtsalt tüütu formaalsus elanike rõõmuks?
Järgmine
EAS toetas Revident MTÜ koolitust!

Vastused puuduvad

Email again: