Politsei otsib taga rahaga kadunud majahaldurit

Politsei on kuulutanud tagaotsitavaks laia haardega majahalduri Tarmo Putki, kes ajas väga paljude pealinna korteriühistute asju firma Olemar nimel.

Politsei palub inimestel, kes tema asukohta teavad, võtta ühendust telefoninumbril 612 4906 või 110. Kriminaalasi Putki tegevuse kohta algatati omastamise paragrahvi alusel juba mullu kevadel, kuid mees on kadunud kui vits vette, kirjutas Eesti Päevaleht.

Putki tööandja Olemar, mis kuulub hiljuti Mustamäe linnaosavanema kohalt taandunud sotsiaaldemokraadile Lauri Laat­sile, kaebas nüüd aga vastukäiguks kohtusse hoopis ühistu Uus-Maleva 7, nõudes neilt väidetavalt saamata jäänud 99 000 krooni osutatud teenuste eest.

Olemar viitab lepingule, millega Putk ja Laats leppisid kokku, et majahaldur kannab ühistu nimel Olemarile iga kuu raha.

Ühistu kontoväljavõttest on näha, et Putk tegigi Olemarile aeg-ajalt ülekandeid, kuid mõned kuud on jäänud vahele. Samal ajal on ta teinud ülekandeid ka enda firmale Wismari Elamuhooldus ja võtnud välja sularaha.

 

Toimetas Katrin Jüriso

 

Eelmine
"Pealtnägija": võib see olla, et politseinik varastas niigi vaeste inimeste tagant sadu tuhandeid kroone, aga tema ametivennad ei taha asja uurida?
Järgmine
Korteriühistute osakapital põhikirjas eurodesse!

Vastused puuduvad

Email again: